💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

ENII BONUSOVÝ PROGRAM 2021

ENII NAILS Vás víta v roku 2021 a chceli by sme vám rovnako ako minulé roky ponúknuť možnosť zúčastniť sa nášho bonusového programu. Tento rok už pri prvom nákupe nad 20 € na kamennej predajni môžete získať bonusovú kartičku a už od dvoch bodov je možné získať prvú odmenu. Pri nasledujúcich nákupoch získavate ďalšie body a odmeny. O bonusovú kartičku môžete tiež požiadať aj v poznámke pri objednávke na našom E-shope. 

TU je Náhľad vonkajšej a vnútornej strany kartičky

ENII bonusový program 2021

 Bonusový_program_venek_180x50+Spad 2 - SK

Bonusový_program_vnitrek sk

 

Zbierať body je možné len pri nákupe na kamenných predajniach. Akonáhle nakúpite, tak jedna z našich milých kolegýň Vám dá bodíky a tiež pri dosiahnutí požadovaných bodov Vašu odmenu. Platnosť kartičky je 1 kalendárny rok tj. Do 31.12.2021 a možnosť vyzdvihnúť si darček je do 31. januára 2022. Vzťahuje sa na predajne Gbely, Bratislava  a Lučenec.

Ďakujeme za každú vašu návštevu a dúfame, že si pri návšteve vymeníte nielen tovar a body, ale aj úsmev a dobrú náladu.

Vaša ENII :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky