Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Vodná

Vodná technika (často označovaná ako vodný marbling) je metóda na vytváranie unikátnych, abstraktných vzorov na nechtoch. Táto technika spočíva v kvapkaní niekoľkých kvapiek laku do misky s vodou a vytvorení vzoru pomocou ihly alebo špajdle.

Tipy, Rady a Triky

Výber Farieb: Na vytvorenie kontrastných a nápaditých vzorov je dôležité vybrať farby, ktoré dobre kontrastujú. Často sa používajú komplementárne farby alebo farebné palety založené na tóne.

Práca s Vodou: Najlepšie je použiť destilovanú vodu v izbovej teplote. Ak je voda príliš teplá alebo príliš studená, môže to ovplyvniť, ako sa lak rozširuje na povrchu vody.

Aplikácia: Po vytvorení vzoru na vode, je prst ponorený do vody, tak aby lak na vode priľnul k nechtu. Potom je potrebné necht opatrne vybrať a nechať vyschnúť.

Vodná technika je skvelým spôsobom, ako pridať do vašej kolekcie nechtového umenia niečo nové a kreatívne. S pravými nástrojmi a trochou trpezlivosti môžete vytvárať nádherné, zložité vzory, ktoré budú vyzerať, ako keby boli namaľované profesionálnym umelcom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.