💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

Ruská manikúra

Technika úpravy nechtov a nechtového lôžka, ktorá pochádza z Ruska. Hlavný rozdiel oproti klasickej manikúre spočíva v detailnom spracovaní kutikuly pomocou špeciálneho vrtáku, tzv. frézky. Ruská manikúra vedie k dokonale hladkým a čistým nechtom bez viditeľných kutikúl.

Tipy, Rady a Triky

Profesionalita: Táto technika vyžaduje zručnosť a precíznosť, preto sa odporúča nechať si ruskú manikúru urobiť od profesionála.

Starostlivosť po Manikúre: Po dokončení ruskej manikúry je dôležité dodržiavať riadnu starostlivosť o nechty a kutikulu, aby sa predišlo akýmkoľvek potenciálnym infekciám.

Nástroje: Pre správne vykonanie ruskej manikúry je potrebné mať kvalitnú frézku a nástavce.

Ruská manikúra je obľúbená pre svoj čistý a upravený vzhľad, ale vyžaduje odborné zručnosti a správne nástroje pre jej vykonanie. Pravidelná starostlivosť a odborná manipulácia je kľúčom k udržaniu zdravia a krásy nechtov po tomto type manikúry.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky