Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Peeling

Lúpanie nechtov je bežný problém, ktorý môže byť spôsobený radom faktorov, vrátane nedostatku vlhkosti, prílišnej manipulácie s nechtami alebo používania agresívnych produktov. Ak sa stretávate s týmto problémom, môže to ovplyvniť zdravie Vašich nechtov, ale aj ich vzhľad.

Tipy, Rady a Triky:

Hydratácia: Pravidelná hydratácia nechtov a okolitej kože môže pomôcť predchádzať lúpaniu. Existujú špeciálne oleje a krémy pre nechty, ktoré môžete používať.

Správna Starostlivosť: Ak nechcete, aby sa vaše nechty lúpali, je dôležité dbať na správnu starostlivosť. To znamená jemné pilovanie nechtov namiesto hrubého rezania a minimalizáciu kontaktu s agresívnymi čistiacimi prostriedkami.

Kvalitné Produkty: Používanie kvalitných lakov na nechty a základných náterov môže tiež pomôcť predchádzať lúpaniu. Niektoré lacné laky môžu nechty vysúšať a spôsobovať ich lúpanie.

Lúpanie nechtov môže byť nepríjemný a esteticky nepekný problém, ale s pravou starostlivosťou a produktami je možné tomuto problému efektívne predchádzať a liečiť ho.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.