Doprava Zadarmo pri nákupe nad 20 Euro - Slovenská pošta!

Flakes

Vločky sú dekoratívny prvok, ktorý sa v nail art často používa na vytváranie žiarivých a efektných dizajnov. Tieto tenké kúsky fólie môžu mať rôzne farby a tvarovanie, vrátane zlata, striebra, holografických a ďalších efektov. Vločky sa môžu aplikovať priamo na necht pomocou špeciálneho nástroja alebo štetca, čím sa vytvára jedinečná textúra a trblietanie.

Tipy, Rady a Triky

Aplikácia: Vločky možno aplikovať priamo na mokrý lak alebo gél. Alternatívne môžu byť vločky nanášané pomocou špeciálneho lepidla pre maximálnu priľnavosť.

Nástroje: Pre aplikáciu vločiek môžete použiť rôzne nástroje, ako sú štetce, pinzety alebo dotting tooly, v závislosti na požadovanom efekte.

Top Coat: Pre dosiahnutie hladkého a lesklého finišu a predĺženie životnosti dizajnu s vločkami je dôležité použiť vrchný lak, tzv. top coat.

Experimentovanie: Vločky môžu byť použité na vytváranie širokej škály efektov, takže sa nebojte experimentovať s rôznymi farbami, tvarmi a technikami.

Vločky sú úžasným spôsobom, ako pridať trblietanie a textúru k nechtovému dizajnu. S trochou praxe a kreativity môžu tieto výrazné dekorácie vytvoriť naozaj očarujúce výsledky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.