💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

Caviar

Caviar manikúra je nechtový trend, ktorý vytvára 3D efekt na nechtoch pomocou malých guličiek, často nazývaných "caviar beads". Tieto guličky sa aplikujú na mokrý lak a po zaschnutí vytvárajú jedinečný, texturovaný vzhľad, ktorý pripomína kaviár.

Tipy, Rady a Triky

Správny Lak: Caviar guličky sa musia aplikovať na mokrý lak, aby sa dobre prichytili. Gélové laky sú pre tento účel často najlepšou voľbou.

Pracujte nad Miskou: Aplikácia caviar guličiek môže byť neporiadna. Pracujte nad miskou alebo papierom, aby ste zachytili akékoľvek guličky, ktoré spadnú.

Pevné Zakončenie: Po aplikácii caviar guličiek na nechty je dôležité použiť vrstvu top coatu, ktorá ich zafixuje a predĺži ich životnosť.

Opatrná Manipulácia: Pamätajte, že aj keď caviar manikúra vyzerá nádherne, nie je tak odolná ako hladký lak. Snažte sa minimalizovať trenie alebo nárazy na nechty, kde máte aplikované guličky.

Caviar manikúra je jedinečná voľba pre tých, ktorí hľadajú niečo iné. Či už chcete vytvoriť kontrast s jednoduchým outfitom alebo pridať trochu luxusu na špeciálnu príležitosť, caviar manikúra je iste stredobodom pozornosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky