💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

Arganový olej

Pochádzajúci z orechov arganového stromu v Maroku, je obľúbeným prírodným produktom na starostlivosť o nechty. Tento olej je bohatý na vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú výživné a zvlhčujúce účinky na nechty a nechtovú kožtičku.

Tipy, Rady a Triky

Pravidelná Aplikácia: Arganový olej je najúčinnejší, keď sa používa pravidelne. Masírovanie oleja do nechtov a nechtovej kožtičky podporuje cirkuláciu a pomáha stimulovať rast nechtov.

Prírodná Regenerácia: Arganový olej je ideálny na liečbu suchých, lámaných a poškodených nechtov. Jeho hlboké zvlhčujúce vlastnosti pomáhajú obnoviť zdravie a silu nechtov.

Noc je Čas: Pre maximálne využitie výhod arganového oleja ho naneste pred spaním. To umožní oleju preniknúť hlbšie do nechtov a kožičky počas noci.

Arganový olej je skvelou prírodnou alternatívou k chemickým produktom na starostlivosť o nechty. Jeho výživné vlastnosti môžu pomôcť zlepšiť zdravie a vzhľad Vašich nechtov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky