ūüĆľ Zńĺava 30% na Vanilkov√Ĺ a Citr√≥nov√Ĺ G√©l lak Ceramic iba dnes! Zadajte k√≥d: eniidnes30 ūüćč

Peach laky na nechty

Tieto laky inŇ°pirovan√© farbou roku 2024 "Peach Fuzz" prin√°Ň°aj√ļ v√°Ň°mu vzhńĺadu tepl√Ĺ a svieŇĺi n√°dych. Ide√°lne pre vŇ°etky Ňĺeny, ktor√© chc√ļ svojmu kaŇĺdodenn√©mu Ň°t√Ĺlu dodaŇ• n√°dych jemnosti a elegancie.

7 poloŇĺiek celkom

Cena

‚ā¨ 2‚ā¨ 5
125
RuŇĺovo oranŇĺov√Ĺ pastelov√Ĺ Eniilac 36 lak na nechty 8 ml
Akcia Keratín
‚ā¨3,40 –14 %
Enii lak 36 Joy 8 ml
Skladom (>5 ks)
‚ā¨2,42 bez DPH
‚ā¨2,90

RuŇĺovo oranŇĺov√Ĺ pastelov√Ĺ Enii lak ńć. 36 je vysoko odoln√Ĺ a obńĺ√ļben√Ĺ lak na nechty.¬†Je odoln√Ĺ vońći poŇ°kriabaniu, neodlupuje sa. NavyŇ°e obsahuje kerat√≠n.¬†

Kód: EI 21-S36
OranŇĺov√Ĺ pastelov√Ĺ lak na nechty Eniilac 6 - 8 ml
Akcia Keratín
‚ā¨3,40 –14 %
‚ā¨2,42 bez DPH
‚ā¨2,90

OranŇĺov√Ĺ pastelov√Ĺ Enii lak ńć. 6 je vysoko odoln√Ĺ a obńĺ√ļben√Ĺ lak na nechty.¬†Je odoln√Ĺ vońći poŇ°kriabaniu, neodlupuje sa. NavyŇ°e obsahuje kerat√≠n.¬†

Kód: EI 21-S06
S√Ĺty oranŇĺov√Ĺ lak na nechty Eniilac 11 - 8 ml
Keratín
Enii lak 11 Juicy 8 ml
Skladom (>5 ks)
‚ā¨2,83 bez DPH
‚ā¨3,40

OranŇĺov√Ĺ s√Ĺty Enii lak ńć. 11 je vysoko odoln√Ĺ a obńĺ√ļben√Ĺ lak na nechty.¬†Je odoln√Ĺ vońći poŇ°kriabaniu, neodlupuje sa. NavyŇ°e obsahuje kerat√≠n.¬†

Kód: EI 21-S11
Kor√°lovo ruŇĺov√Ĺ Eniilac 23 lak na nechty 8 ml
Keratín
‚ā¨2,83 bez DPH
‚ā¨3,40

Kor√°lovo ruŇĺov√Ĺ Enii lak ńć. 23 je vysoko odoln√Ĺ a obńĺ√ļben√Ĺ lak na nechty.¬†Je odoln√Ĺ vońći poŇ°kriabaniu, neodlupuje sa. NavyŇ°e obsahuje kerat√≠n.¬†

Kód: EI 21-S23
RuŇĺov√Ĺ lak na nechty Eniil ac 3 - 8 ml
Keratín
‚ā¨2,83 bez DPH
‚ā¨3,40

Svetlo ruŇĺov√Ĺ Enii lak ńć. 3 je vysoko odoln√Ĺ a obńĺ√ļben√Ĺ lak na nechty.¬†Je odoln√Ĺ vońći poŇ°kriabaniu, neodlupuje sa. NavyŇ°e obsahuje kerat√≠n.¬†

Kód: EI 21-S03
Lak na nechty oranŇĺov√Ĺ mango LUX LAC 8ml
Akcia Keratín 20 Free
‚ā¨5 –14 %
Lux lak 11 Mango 8 ml
Skladom (>5 ks)
‚ā¨3,58 bez DPH
‚ā¨4,30

Telov√Ĺ profesion√°lny g√©lov√Ĺ lak oranŇĺovej farby je r√Ĺchloschn√ļci na vzduchu¬†bez¬†UV / LED¬†lampy s vysok√Ĺm leskom, vysokou durabilitou a kerat√≠novou v√ĹŇĺivou v¬†20+ FREE¬†netoxicite.

Kód: EI 22-L11
OranŇĺov√Ĺ lak na nechty LUX LAC 12 Coral 8ml
Akcia Keratín 20 Free
‚ā¨5 –14 %
Lux lak 12 Coral 8 ml
Skladom (>5 ks)
‚ā¨3,58 bez DPH
‚ā¨4,30

OranŇĺov√Ĺ profesion√°lny g√©lov√Ĺ lak r√Ĺchloschn√ļci na vzduchu¬†bez¬†UV / LED¬†lampy s vysok√Ĺm leskom, vysokou durabilitou a kerat√≠novou v√ĹŇĺivou v¬†20+ FREE¬†netoxicite.

Kód: EI 22-L12

Vlastnosti a V√Ĺhody

  • Rozmanit√© Odtiene: Od jemn√Ĺch pastelov po hlbok√© broskyŇąov√© t√≥ny, naŇ°a kolekcia pon√ļka rozmanit√© odtiene pre kaŇĺd√ļ pr√≠leŇĺitosŇ• a n√°ladu.
  • Vysok√° Pigment√°cia a Dlhodob√Ĺ Efekt: NaŇ°e laky na nechty s√ļ vysoko pigmentovan√© pre bohat√© a rovnomern√© krytie a z√°roveŇą zaisŇ•uj√ļ dlhodob√Ĺ vzhńĺad bez Ň°krabancov.
  • ńĹahk√° Aplik√°cia: VńŹaka Ň°peci√°lne navrhnut√©mu Ň°tetńćeku je moŇĺn√© lak aplikovaŇ• hladko a rovnomerne pre profesion√°lny v√Ĺsledok.
  • Bezpeńćn√© ZloŇĺenie: VŇ°etky naŇ°e laky s√ļ vyroben√© s ohńĺadom na zdravie vaŇ°ich nechtov, bez Ň°kodliv√Ĺch chemik√°li√≠.

PouŇĺitie BroskyŇąov√© laky na nechty s√ļ skvelou vońĺbou pre t√Ĺch, ktor√≠ hńĺadaj√ļ svieŇĺi a m√≥dn√≠ vzhńĺad. S√ļ ide√°lne pre kaŇĺdodenn√© nosenie, pracovn√© stretnutia, veńćern√© akcie, alebo Ň°peci√°lne udalosti.

InŇ°pir√°cia a ҆t√Ĺly

  • KaŇĺdodenn√° SvieŇĺosŇ•: Jemn√Ĺ broskyŇąov√Ĺ odtieŇą je dokonal√Ĺ pre elegantn√Ĺ denn√Ĺ vzhńĺad.
  • Veńćern√° Elegancia: Pre veńćern√© udalosti sk√ļste tmavŇ°√≠ broskyŇąov√Ĺ odtieŇą alebo pridajte trblietky pre v√ĹraznejŇ°√≠ efekt.
  • Svadobn√© a Sl√°vnostn√© Nechty: Kombinujte broskyŇąov√Ĺ lak s perleŇ•ov√Ĺmi alebo bielymi akcentmi pre romantick√Ĺ svadobn√Ĺ vzhńĺad.
  • Letn√Ĺ Vzhńĺad: Pre letn√© mesiace zvońĺte svetl√© a hrav√© broskyŇąov√© odtiene.

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro

Akciov√°
ponuka

Expresne r√Ĺchle
odoslanie

Poradíme Vám
s v√Ĺberom

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz.