🌼 zľava 15% na 5 ml Gél laky platí do 21.4.!

Náhradné hroty do olejovej ceruzky – 5ks

Kód: EI 07-10
€2,10 €1,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Náhradné hroty do olejovej ceruzky na nechty sú praktickým riešením pre každého, kto používa olejovú ceruzku na starostlivosť o nechtovú kožtičku. Umožňujú jednoduchú a presnú aplikáciu oleja, zabezpečujú hygienické použitie a predlžujú životnosť Vašej olejovej ceruzky.

Balenie 5 ks

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Náhradné hroty do olejovej ceruzky predstavujú nevyhnutný doplnok pre každú olejovú ceruzku na nechty, ktorá slúži k hydratácii a starostlivosti o nechtovú kožtičku. Tento praktický balíček obsahuje päť kusov hrotov, čo zabezpečuje, že vaša ceruzka bude vždy funkčná a pripravená k použitiu. Hroty sú navrhnuté tak, aby boli ľahko vymeniteľné a poskytovali rovnomernú a presnú aplikáciu oleja bez neporiadku a plytvania produktom.

Návod k použitiu

  1. Výmena hrotu: Keď zistíte, že súčasný hrot na Vašej olejovej ceruzke už nie je funkčný alebo je opotrebovaný, jednoducho ho vytiahnite a nahraďte novým náhradným hrotom.
  2. Aplikácia oleja: S novým hrotom aplikujte olej rovnomerne na nechtovú kožtičku a oblasť okolo nechtov pre hydratáciu a výživu.
  3. Údržba: Po každom použití odporúčame hrot čistiť, aby bol pripravený pre ďalšie použitie a aby bola zabezpečená maximálna hygiena.

Bezpečnostné upozornenie

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Vyvarujte sa priamemu kontaktu s očami. V prípade kontaktu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priame slnečné svetlo.

Hroty sú špecificky určené pre olejové ceruzky a zabezpečujú, že môžete svoju ceruzku využívať dlhodobo bez nutnosti jej celkovej výmeny. Tento set je ideálny pre každého, kto hľadá efektívny a ekonomický spôsob, ako udržať svoju olejovú ceruzku vždy pripravenú k použitiu a zároveň sa starať o zdravie a krásu svojich nechtov a nechtovú kožtičku.

 

 

 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.