❤️ Zadajte kód: love15 a získajte zľavu na celý nákup! (Mimo už zľavnené) + Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

Hybrid Systém - Čistič a odlakovač Gél laku

Hybrid systém prináša kolekciu so zosilneným účinkom funkčnosti pri odstraňovaní, ale aj čistenie do vysokého lesku. Naše produkty sú univerzálne, čiže sa dajú použiť na viacero systémov. Obsahujú ricínový olej, olej zo sladkej mandle a minerálne oleje, čím sú k nechtom šetrné a dodávajú im hydratáciu. Produkty sa používajú pomocou buničiny, na ktorú nanesiete pomocnú tekutinu. 

Kolekcia pozostáva z 2 produktov - 

  • HYBRID CLEANERProfesionálny cleaner / čistič nechtov so zosilneným účinkom k vylešteniu nechtov do vysokého lesku, k stieraniu výpotkovej vrstvy a na odmastenie prírodného nechtu. Po zotretí výpotku dôkladným leštením dosiahnete diamantového lesku. Nakoľko je univerzálny môžete ho použiť aj ako náhradu za polygél liquid
  • HYBRID REMOVER - Profesionálny hybrid remover s ricínovým olejom slúži na odstránenie gél lakového systému (gél lak, lux gél lacov), one stepov, (rocklac), bází a lakového systému. 

V našej ponuke nájdete balenie 100 ml  a 200 ml. 

4 položiek celkom

Cena

38
138
Hybrid cleaner 100ml cistic na nehty
Tip
€3,17 bez DPH
€3,80

Profesionálny cleaner / čistič nechtov so zosilneným účinkom k vylešteniu nechtov do vysokého lesku, k stieraniu výpotkovej vrstvy a na odmastenie prírodného nechtu.

Kód: HC1-100
Hybrid remover 100ml odstanovac materialu
Tip
€3,83 bez DPH
€4,60

Profesionálny hybrid remover s ricínovým olejom na odstránenie gél lakového systému, one stepov, bází, air gélov a lakového systému.

Kód: HR1-100
Hybrid cleaner čisti na nehty 100ml
Tip
€5,33 bez DPH
€6,40

Profesionálny cleaner / čistič nechtov so zosilneným účinkom k vylešteniu nechtov do vysokého lesku, k stieraniu výpotkovej vrstvy a na odmastenie prírodného nechtu.

Kód: HC1-200
Hybrid remover čistič na nehty 200ml
Tip
€6,25 bez DPH
€7,50

Profesionálne hybrid remover s ricínovým olejom na odstránenie gél lakového systému, one stepov, bázou, air gélov a lakového systému.

Kód: HR1-200

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Eur

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.