ROCKLAC - ONE STEP ALEBO 3 V 1

Túžite mať krásnu manikúru? Máte radi farebné, pekne upravené nechty? Nechcete používať obyčajný lak, ktorý nevydrží a musíte ho 2. až 3. deň odlakovať a nalakovať znovu a znovu? Nemáte veľa času? Chcete si robiť nechty len tak sama doma? 

Ak ste na všetky otázky odpovedala ÁNO, tak presne pre vás máme riešenie. ROCKLAC alebo one step alebo 3 v 1. 

rocklac 1 (1)

Jedná sa o úplne jednoduchú a rýchlu techniku lakovania s podmienkou vytvrdenia v UV/LED lampe. Rocklac je jednou z najmodernejších metód lakovania prírodných nechtov. Je veľmi jednoduchý pre svoju aplikáciu a následné odstraňovanie. Oproti gél laku, potrebujete oveľa menej vecí k jeho aplikácii.

Je určený prevažne na prírodné nechty, kde je jeho trvácnosť 10-14 dní, ale možno ho použiť aj na gél, poly gél či akryl, kde sa jeho trvácnosť predlžuje. 

Jeho jednoduchosť spočíva v tom, že nepotrebujete žiadnu bázu ani top(finiš). Stačí 2 vrstvy farby a je to. No nie je to úžasné? Práve jeho jednoduchosť a rýchlosť aplikácie si našla veľa fanúšičiek a náš ROCKLAC je naozaj veľmi obľúbený.

rocklac 3 (1)

APLIKÁCIA ROCKLAKU:

 1. Najprv je nutné, rovnako ako u každej inej úprave nechtov postarať sa o kožtičku a necht riadne odmastiť. Môžeme k tomu použiť Off Rocklac, Hybrid Remover alebo Nail prep.
 2. Aplikujeme prvú vrstvu Rocklacu - musí sa dávať pozor pri nanášaní vrstiev, musia byť naozaj tenké, pokiaľ nanesiete silnejšiu vrstvu, Rocklac sa nevytvrdí, zvlní sa a ihneď sa zlúpne. Vytvrdzujeme v UV/LED lampe 60 sek. V UV lampe 2 minúty.
 3. Po vytvrdení prvej vrstvy nanesieme vrstvu druhú, opäť tenkú a opäť vytvrdíme rovnaký čas ako prvú.
 4. Po vytvrdení je HOTOVO a kocháme sa krásnymi nechtami. Rocklac nemá výpotok, teda nič nestierate.
 5. Určite nič nepokazíte, keď si na kožtičku okolo nechtu nanesiete ochranný a výživný olejček. Vaše kožtička vám bude vďačná :-) 

TIP: Rocklac je po vytvrdení krásne lesklý. Ak túžite po matnom vzhľade, nie je nič jednoduchšieho než na vytvrdený Rocklac aplikovať náš bezvýpotkový Dry Matt a krásny sametový efekt je na svete.

ODSTRÁNENIE ROCKLAKU:

Odstránenie môže byť šetrné alebo mechanické. 

Ak sa rozhodnete pre mechanické odstránenie, teda odpilovanie, odporúčame veľmi veľkú obozretnosť. Hrozí poškodenie prírodných nechtov. Takže opatrne.

Určite odporúčame šetrné odstránenie pomocou Removera a Remover fólií. 

 1. Pilníkom narušíte vrchnú vrstvu, tak aby sa tekutina dostala čo najviac do vytvrdeného materiálu
 2. Tekutinu Off Rocklac (alebo Hybrid Remover) nalejeme na tampónik, ktorý je na remover fólii a každý necht zvlášť zabalíme tak, aby sa tampónik dotýkal hlavne nechtu a fóliu dostatočne utesníme, aby bol kontakt čo najpevnejší.
 3. Necháme pôsobiť 10-20 minút. Majte na pamäti, že trblietkavé rocklaky idú dole oveľa horšie než bez trblietok. Doba pôsobenia môže byť rôzna, záleží na veľa faktoroch. Aké silné vrstvy Rocklaku boli aplikované, ako veľa je odpilovaná vrchná vrstva, na kvalite nechtov, glitre ...
 4. Po skončení doby pôsobenia zložíme remover fólie a pomarančovým drievkom odstránime Rocklac, ktorý by sa mal zdvihnúť od nechtu. Ak Rocklac stále drží, opäť zabaľte do remover fólie a predĺžte dobu pôsobenia.
 5. Po odstránení všetkého materiálu môžete pokračovať aplikáciou novou alebo naneste výživný olejček na nechtovú platničku a kožtičku, jemne vmasírujte.

UPOZORNENIE: Ak aplikujete Rocklac na nejaký materiál, napr. gél alebo poly gél, nie je možné ho odstrániť inak než odbrúsením. 

rocklac 5 (1)

Aby ste mala krásne nechty s Rocklakom potrebujete:

 • Lampu UV/LED alebo UV
 • Odmastovač nechtov (OFF Rocklac, Hybrid Remover, Nail Prep)
 • Rocklac (ponúkame v 11 a 5 ml balení)
 • Pomarančové drievko
 • Buničina
 • Remover fólie
 • Pilník (Hrubosť 150 a 180)

 

 

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.