PRE OSLNIVÝ LESK PRÍRODNÝCH NECHTOV

02

Firma ENII-NAILS uviedla na profesionálny trh nechtovej kozmetiky novinku v starostlivosti o prírodné nechty GÉL-LAK. Ide o prípravok vo veľmi širokej farebnej škále, vytvorený na báze laku na nechty. Aplikuje sa štetčekom ako lak a vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu dvoch minút - rovnako ako akýkoľvek gél. Gél-lak je vhodný pre všetky typy nechtov, ktoré chráni pred zlomením, či iným mechanickým poškodením. Klientky oslní krásny lesk a trvanlivosť laku až tri týždne. Nechtová dizajnérka DITA FICO pre vás pripravila názorný postup ako odstrániť umelé nechty a použiť gél-lak vo farbe podľa želania klientky.

POSTUP:
1. Najprv vydezinfikujte svoje aj klientkyne ruky. Brúskou odstráňte odrostlú vrstvu gélu a pilníkom 100/100 skráťte necht na potrebnú dĺžku. Manikúrnym drievkom odstráňte kutikulu a na nechtovú platničku aplikujte Super Stick pre lepšiu priľnavosť.

2. Na prírodné nechty aplikujte štetcom tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku a polymerizujte v UV lampe po dobu 2 minút. Medzitým klientke upravte druhú ruku.

3. Nestierajte výpotok a v tenkej vrstve aplikujte gél-lak v odtieni podľa želania klientky. Dita Fico použila odtieň EI 98-006 MILANO RED - klasickú červenú farbu, ktorú zákazníčky vyhľadávajú pre jej krásny lesk. Tento krok opakujte ešte raz, t.j. aplikujte dve vrstvy farebného gél-laku.

4. Na vytvrdený gél-lak nanesieme bez zotretia výpotku ďalšiu tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku, ktorý dodá nechtom po vytvrdení (v UV lampe po dobu 2 x 2 minúty) nádherný lesk a ochráni ich pred oderom, alebo matným vzhľadom.

5. Po vytvrdení zotrite výpotok a na klientkyne upravené nechty aplikujte nechtový olejček, ktorý zaistí výživu pre kutikulu. Takto upravené nechty vydržia najmenej po dobu dvoch či troch týždňov, kedy je potrebné gél-lak doplniť. (foto 5)

Poznámka:
Ak si zákazníčka praje gél-lak odstrániť, povrch jemne prebrúsime, ale dávame pritom pozor, aby sme neprebrúsili prírodný necht. Vatový tampón jemne navlhčíme v odstraňovači pre gél-lak a priložíme ho na nechtové lôžko. Necháme 10 minút pôsobiť, pre lepší účinok môžeme celý prst zabaliť do alobalu. Po uplynutí doby pôsobenia odstránime gél-lak pomarančovým drievkom bez toho, aby sme poškodili prírodné nechty klientky. Na záver opäť použijeme výživný olejček na nechty a kutikuly.

Pripravila Dita Fico

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie