❤️ Zadajte kód: love15 a získajte zľavu na celý nákup! (Mimo už zľavnené) + Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

PRE OSLNIVÝ LESK PRÍRODNÝCH NECHTOV

02

Firma ENII-NAILS uviedla na profesionálny trh nechtovej kozmetiky novinku v starostlivosti o prírodné nechty GÉL-LAK. Ide o prípravok vo veľmi širokej farebnej škále, vytvorený na báze laku na nechty. Aplikuje sa štetčekom ako lak a vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu dvoch minút - rovnako ako akýkoľvek gél. Gél-lak je vhodný pre všetky typy nechtov, ktoré chráni pred zlomením, či iným mechanickým poškodením. Klientky oslní krásny lesk a trvanlivosť laku až tri týždne. Nechtová dizajnérka DITA FICO pre vás pripravila názorný postup ako odstrániť umelé nechty a použiť gél-lak vo farbe podľa želania klientky.

POSTUP:
1. Najprv vydezinfikujte svoje aj klientkyne ruky. Brúskou odstráňte odrostlú vrstvu gélu a pilníkom 100/100 skráťte necht na potrebnú dĺžku. Manikúrnym drievkom odstráňte kutikulu a na nechtovú platničku aplikujte Super Stick pre lepšiu priľnavosť.

2. Na prírodné nechty aplikujte štetcom tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku a polymerizujte v UV lampe po dobu 2 minút. Medzitým klientke upravte druhú ruku.

3. Nestierajte výpotok a v tenkej vrstve aplikujte gél-lak v odtieni podľa želania klientky. Dita Fico použila odtieň EI 98-006 MILANO RED - klasickú červenú farbu, ktorú zákazníčky vyhľadávajú pre jej krásny lesk. Tento krok opakujte ešte raz, t.j. aplikujte dve vrstvy farebného gél-laku.

4. Na vytvrdený gél-lak nanesieme bez zotretia výpotku ďalšiu tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku, ktorý dodá nechtom po vytvrdení (v UV lampe po dobu 2 x 2 minúty) nádherný lesk a ochráni ich pred oderom, alebo matným vzhľadom.

5. Po vytvrdení zotrite výpotok a na klientkyne upravené nechty aplikujte nechtový olejček, ktorý zaistí výživu pre kutikulu. Takto upravené nechty vydržia najmenej po dobu dvoch či troch týždňov, kedy je potrebné gél-lak doplniť. (foto 5)

Poznámka:
Ak si zákazníčka praje gél-lak odstrániť, povrch jemne prebrúsime, ale dávame pritom pozor, aby sme neprebrúsili prírodný necht. Vatový tampón jemne navlhčíme v odstraňovači pre gél-lak a priložíme ho na nechtové lôžko. Necháme 10 minút pôsobiť, pre lepší účinok môžeme celý prst zabaliť do alobalu. Po uplynutí doby pôsobenia odstránime gél-lak pomarančovým drievkom bez toho, aby sme poškodili prírodné nechty klientky. Na záver opäť použijeme výživný olejček na nechty a kutikuly.

Pripravila Dita Fico

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.