💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

PRE OSLNIVÝ LESK PRÍRODNÝCH NECHTOV

02

Firma ENII-NAILS uviedla na profesionálny trh nechtovej kozmetiky novinku v starostlivosti o prírodné nechty GÉL-LAK. Ide o prípravok vo veľmi širokej farebnej škále, vytvorený na báze laku na nechty. Aplikuje sa štetčekom ako lak a vytvrdzuje sa v UV lampe po dobu dvoch minút - rovnako ako akýkoľvek gél. Gél-lak je vhodný pre všetky typy nechtov, ktoré chráni pred zlomením, či iným mechanickým poškodením. Klientky oslní krásny lesk a trvanlivosť laku až tri týždne. Nechtová dizajnérka DITA FICO pre vás pripravila názorný postup ako odstrániť umelé nechty a použiť gél-lak vo farbe podľa želania klientky.

POSTUP:
1. Najprv vydezinfikujte svoje aj klientkyne ruky. Brúskou odstráňte odrostlú vrstvu gélu a pilníkom 100/100 skráťte necht na potrebnú dĺžku. Manikúrnym drievkom odstráňte kutikulu a na nechtovú platničku aplikujte Super Stick pre lepšiu priľnavosť.

2. Na prírodné nechty aplikujte štetcom tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku a polymerizujte v UV lampe po dobu 2 minút. Medzitým klientke upravte druhú ruku.

3. Nestierajte výpotok a v tenkej vrstve aplikujte gél-lak v odtieni podľa želania klientky. Dita Fico použila odtieň EI 98-006 MILANO RED - klasickú červenú farbu, ktorú zákazníčky vyhľadávajú pre jej krásny lesk. Tento krok opakujte ešte raz, t.j. aplikujte dve vrstvy farebného gél-laku.

4. Na vytvrdený gél-lak nanesieme bez zotretia výpotku ďalšiu tenkú vrstvu Podlaku/Nadlaku, ktorý dodá nechtom po vytvrdení (v UV lampe po dobu 2 x 2 minúty) nádherný lesk a ochráni ich pred oderom, alebo matným vzhľadom.

5. Po vytvrdení zotrite výpotok a na klientkyne upravené nechty aplikujte nechtový olejček, ktorý zaistí výživu pre kutikulu. Takto upravené nechty vydržia najmenej po dobu dvoch či troch týždňov, kedy je potrebné gél-lak doplniť. (foto 5)

Poznámka:
Ak si zákazníčka praje gél-lak odstrániť, povrch jemne prebrúsime, ale dávame pritom pozor, aby sme neprebrúsili prírodný necht. Vatový tampón jemne navlhčíme v odstraňovači pre gél-lak a priložíme ho na nechtové lôžko. Necháme 10 minút pôsobiť, pre lepší účinok môžeme celý prst zabaliť do alobalu. Po uplynutí doby pôsobenia odstránime gél-lak pomarančovým drievkom bez toho, aby sme poškodili prírodné nechty klientky. Na záver opäť použijeme výživný olejček na nechty a kutikuly.

Pripravila Dita Fico

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky