💅15% zľava s kódom ceramic15 na všetky Gél lak Ceramic 293 odtieňov + Topy! Stavebné UV/LED gély a lampy teraz v akciovej ponuke!

NADAČNÝ FOND DETSKEJ ONKOLÓGIE KRTEK

NADAČNÝ FOND DETSKEJ ONKOLÓGIE KRTEK a spolupráca s ENII

stažený soubor

Nedávno sme vás informovali, že už viac ako rok naša spoločnosť pomáha. A vy, naši zákazníci, ste neoddeliteľnou súčasťou. Zakúpením označených výrobkov spoločne prispievame na FOND, ktorý pomáha onkologicky chorým deťom. 

AKO TO VZNIKLO...

Sme tím obyčajných ľudí, ktorí nie sú ľahostajní k svojmu okoliu a druhým ľuďom. Chceme a snažíme sa pomáhať tam, kde je to najviac potrebné a kde to podľa nás má skutočne zmysel. Vieme a naplno si uvedomujeme, že nie každý mal v živote šťastie a je tu veľa ľudí, ktorí zápasia s nepriazňou osudu. Medzi nich sa bohužiaľ radia aj deti, trpiaci onkologickým ochorením. Rozhodli sme sa preto, že chceme v tomto ohľade pomôcť. NADAČNÝ FOND DETSKEJ ONKOLÓGIE KRTEK vznikol práve preto, aby mohol pomocou podpory širšej verejnosti pomáhať detským pacientom, zaistiť im lepšie podmienky a taktiež venovať prostriedky na ďalší výskum nádorových ochorení, s ktorými títo mladí pacienti musia bojovať.

K dátumu 15.6.2019 ENII-NAILS zahájilo spoluprácu s NADAČNÝM FONDOM DETSKEJ ONKOLÓGIE KRTEK. Našu spolupráci sme zahájili jednorázovým finančným darom v hodnote 30 000 Kč. Tým však naša spolupráca neskončila.

Vyrobili sme nálepky s motívom Krtka, ktoré následne lepíme na určené výrobky. Pri zakúpení týchto výrobkov putuje časť ceny na účet Nadačného Fondu detskej Onkológie Krtek. Kúpou výrobku s nálepkou Nadačného fondu Krtek pomáhate s ENII. :)

KRTEK (3)

Produktom, na ktoré lepíme túto nálepku, sme vytvorili individuálnu kategóriu POMÁHAJTE S ENII, v ktorej sú všetky výrobky zaradené do tejto činnosti. 

Po roku spolupráce nás, vás a fondu sme spoločnými silami dali dohromady veľmi krásnu sumu a to 41.560 Kč (26 011,- Kč a 582,80 €). Táto čiastka bola odovzdaná fondu a za ňu boli obstarané kompenzačné pomôcky pre pacientov Kliniky detskej onkológie FN Brno (očné protézy, naslúchadlá, kryoprezervácia spermií, oocytov).

Spolupráca stále pokračuje a môžeme všetci spoločne prispievať na dobrú vec. Pokiaľ chcete prejsť do kategórie Pomáhajte s ENII, kliknete TU.

O nadácii KRTEK:

Nadácia Krtek realizuje programy na zvyšovanie kvality života malých pacientov a ich blízkych. Zaisťuje dovybavenie pracovísk Kliniky detskej onkológie, prispieva na výskum, vzdelanie lekárov a zdravotníckeho personálu a podľa aktuálnych potrieb vytvára projekty na cielenú pomoc hospitalizovaným deťom a deťom, ktoré už aktívnu liečbu ukončili.

Viac na www.krtek-nf.cz. 

Chceli by ste sa taktiež zapojiť, alebo jednorázovo finančne pomôcť? Tu sa nachádzajú údaje pre individuálnu pomoc.

Darcovská sms v tvare:                                      alebo sms trvalá podpora: 

DMS KRTEK 30                                                   DMS TRV KRTEK 30

DMS KRTEK 60                                                   DMS TRV KRTEK 60

DMS KRTEK 90                                                   DMS TRV KRTEK 90

Na telefónne číslo 87 777.

Svoje finančné príspevky môžete taktiež posielať na účet:

3503770297 / 0100
VS:15062019

 

Nebuďme ľahostajní, môže to stretnúť kohokoľvek z nás.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky