MULTI-FUNCTIONAL ULTRA BALM Beta-Carotene

Vysoko kvalitný multifunkčný balzam určený k extrémnemu premastenie kože, nechtov a nechtového lôžka. Hodí sa aj na popraskané päty, ruky, lakte. Má schopnosť zmäkčiť pokožku celého tela. Taktiež je vhodná pre kožu vystavenú extrémnym podmienkam pri športe (chlórovaná voda, agresívne pot ..), kedy nahrádza prirodzený mastný film pokožky a nedochádza k jej narušeniu.

ULTRA BALM s kvalitným českým parafínom je obohatený o veľké množstvo marockého arganového oleja pre vyššiu hydratáciu a pre podporu regenerácie namáhané kože a tiež o látku Betakarotén, ktorá slúži ako antioxidant.

Multifunctional-ULTRA-BALM-30ml-54x54

použitie:

Naneste primerané množstvo na požadované miesto a krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky.

 

Betakarotén - okrem toho že je jedným zo zdrojov vitamínu A, funguje v ľudskom tele tiež ako antioxidant. Nedostatok týchto látok je spájaný s rizikom zníženia celkovej obranyschopnosti organizmu, vyšším rizikom vzniku nádorového ochorenia a tiež zhoršenou toleranciou pokožky na slnečné žiarenie.

Má tiež jednu úžasnú vlastnosť - nepředávkujeme sa ním. Naše telo si z neho "vyrobí" len toľko vitamínu A, koľko skutočne potrebuje, a zvyšok uloží. A pretože je betakarotén ľahko rozpustný v tukoch, uloží sa do nášho podkožného tuku a krásne nám sfarbí pokožku. To je tá vytúžená "broskvičková" farba. Ani toto zafarbenie ale nie je trvalé. Ak príjem betakaroténu znížime, po čase postupne zase vyblednú.

Arganový olej - arganový olej je rastlinný olej z plodov argánie tŕnisté. V kozmetickom priemysle je arganový olej využívaný pre vysoké percento účinných látok (tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny vitamín A, E a F) V súčasnosti je arganový olej jedným z najdrahších a najcennejších olejov používaných v kozmetickom priemysle.

Zea Mays oil - čiže kukuričný olej - V skutočnosti je to zlatá baňa užitočných látok, pretože obsahuje vitamíny E, A, B1, B2, PP, F, K, cholín, minerály Fe, Mg, K. Je bohatý na kyseliny - olejovú, linolovú, palmitovú, stearovú, lecitín, fytosteroly. Kukuričný olej má veľmi kladný vplyv na fungovanie nášho tela a všetky procesy, ktoré v ňom prebiehajú. Funguje skvele pri starostlivosti o všetky typy pokožky a vlastnosti pomôžu hlavne ženám so suchou, mastnú, či atopickou pokožkou. Kukuričný olej má antioxidacnej vlastnosti a efektívne vyživuje, hydratuje a posilňuje vaše telo. Obnovuje poškodené bunkové membrány a inhibuje starnutie buniek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.