ūüíÖ15% zńĺava s k√≥dom ceramic15 na vŇ°etky G√©l lak Ceramic 293 odtieŇąov + Topy! Stavebn√© UV/LED g√©ly a lampy teraz v akciovej ponuke!

MULTI-FUNCTIONAL ULTRA BALM Beta-Carotene

Vysoko kvalitn√Ĺ multifunkńćn√Ĺ balzam urńćen√Ĺ k extr√©mnemu premastenie koŇĺe, nechtov a nechtov√©ho l√īŇĺka. Hod√≠ sa aj na popraskan√© p√§ty, ruky, lakte. M√° schopnosŇ• zm√§kńćiŇ• pokoŇĺku cel√©ho tela. TaktieŇĺ je vhodn√° pre koŇĺu vystaven√ļ extr√©mnym podmienkam pri Ň°porte (chl√≥rovan√° voda, agres√≠vne pot ..), kedy nahr√°dza prirodzen√Ĺ mastn√Ĺ film pokoŇĺky a nedoch√°dza k jej naruŇ°eniu.

ULTRA BALM s kvalitn√Ĺm ńćesk√Ĺm paraf√≠nom je obohaten√Ĺ o veńĺk√© mnoŇĺstvo marock√©ho arganov√©ho oleja pre vyŇ°Ň°iu hydrat√°ciu a pre podporu regener√°cie nam√°han√© koŇĺe a tieŇĺ o l√°tku Betakarot√©n, ktor√° sl√ļŇĺi ako antioxidant.

Multifunctional-ULTRA-BALM-30ml-54x54

pouŇĺitie:

Naneste primeran√© mnoŇĺstvo na poŇĺadovan√© miesto a kr√ļŇĺiv√Ĺmi pohybmi vmas√≠rujte do pokoŇĺky.

 

Betakarot√©n - okrem toho Ňĺe je jedn√Ĺm zo zdrojov vitam√≠nu A, funguje v ńĺudskom tele tieŇĺ ako antioxidant. Nedostatok t√Ĺchto l√°tok je sp√°jan√Ĺ s rizikom zn√≠Ňĺenia celkovej obranyschopnosti organizmu, vyŇ°Ň°√≠m rizikom vzniku n√°dorov√©ho ochorenia a tieŇĺ zhorŇ°enou toleranciou pokoŇĺky na slneńćn√© Ňĺiarenie.

M√° tieŇĺ jednu √ļŇĺasn√ļ vlastnosŇ• - nepŇôed√°vkujeme sa n√≠m. NaŇ°e telo si z neho "vyrob√≠" len tońĺko vitam√≠nu A, końĺko skutońćne potrebuje, a zvyŇ°ok uloŇĺ√≠. A pretoŇĺe je betakarot√©n ńĺahko rozpustn√Ĺ v tukoch, uloŇĺ√≠ sa do n√°Ň°ho podkoŇĺn√©ho tuku a kr√°sne n√°m sfarb√≠ pokoŇĺku. To je t√° vyt√ļŇĺen√° "broskvińćkov√°" farba. Ani toto zafarbenie ale nie je trval√©. Ak pr√≠jem betakarot√©nu zn√≠Ňĺime, po ńćase postupne zase vybledn√ļ.

Arganov√Ĺ olej - arganov√Ĺ olej je rastlinn√Ĺ olej z plodov arg√°nie tŇēnist√©. V kozmetickom priemysle je arganov√Ĺ olej vyuŇĺ√≠van√Ĺ pre vysok√© percento √ļńćinn√Ĺch l√°tok (tokoferoly, karot√©n, esenci√°lne mastn√© kyseliny vitam√≠n A, E a F) V s√ļńćasnosti je arganov√Ĺ olej jedn√Ĺm z najdrahŇ°√≠ch a najcennejŇ°√≠ch olejov pouŇĺ√≠van√Ĺch v kozmetickom priemysle.

Zea Mays oil - ńćiŇĺe kukurińćn√Ĺ olej - V skutońćnosti je to zlat√° baŇąa uŇĺitońćn√Ĺch l√°tok, pretoŇĺe obsahuje vitam√≠ny E, A, B1, B2, PP, F, K, chol√≠n, miner√°ly Fe, Mg, K. Je bohat√Ĺ na kyseliny - olejov√ļ, linolov√ļ, palmitov√ļ, stearov√ļ, lecit√≠n, fytosteroly. Kukurińćn√Ĺ olej m√° veńĺmi kladn√Ĺ vplyv na fungovanie n√°Ň°ho tela a vŇ°etky procesy, ktor√© v Ňąom prebiehaj√ļ. Funguje skvele pri starostlivosti o vŇ°etky typy pokoŇĺky a vlastnosti pom√īŇĺu hlavne Ňĺen√°m so suchou, mastn√ļ, ńći atopickou pokoŇĺkou. Kukurińćn√Ĺ olej m√° antioxidacnej vlastnosti a efekt√≠vne vyŇĺivuje, hydratuje a posilŇąuje vaŇ°e telo. Obnovuje poŇ°koden√© bunkov√© membr√°ny a inhibuje starnutie buniek.

VytvoŇôil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastaven√≠ POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte V√°Ň° e-mail ODSAZEN√ć SHORA A ZDOLA POVINN√Č POLE Prvn√≠ krok Po odesl√°n√≠ (pŇôihl√°Ň°en√≠ nov√©ho kontaktu) Po odesl√°n√≠ (aktualizace existuj√≠c√≠ho kontaktu) Odoberajte novinky a z√≠skajte zńĺavu 6 ‚ā¨ na prv√Ĺ n√°kup Zadajte V√°Ň° e-mail Skryt√© pole Zńĺavu m√īŇĺete vyuŇĺiŇ• pri n√°kupe nad 20 ‚ā¨. VloŇĺen√≠m e-mailu s√ļhlas√≠te s podmienkami ochrany osobn√Ĺch √ļdajov. PouŇĺ√≠t formul√°Ňô VloŇĺte tento k√≥d do vaŇ°√≠ str√°nky