💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom

20210_13943-lux-lac-18-love

LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokom:

Dokonalá príprava a pracovný postup je kľúčom k trvanlivosti profesionálnej nechtovej starostlivosti.

PRÍPRAVA:

Odstráňte prípadný nános starého materiálu a nechty vyčistite Cleanerom, aby sa necht zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v Cleanerovej tekutine a jemne zotrite nechtovú platničku. Uistite sa, že ste očistili celú plochu, najmä nechtové valy a oblasť kutiklu - nechtovej kožtičky.

Vyhnite sa dotyku povrchu nechta prstom, aby nebola prenesená mastnota, kvôli ktorej by následne materiál nepriľnul.

FARBA + TOP:

1 Začnite s ľavou rukou a aplikujte jednu tenkú vrstvu Lux Lacu.

2 Pokračujte aplikáciou na pravej ruke a nechajte vrstvu schnúť na vzduchu 2min.

3 Po vyschnutí pokračujte druhou tenkou vrstvou a tu tiež nechajte schnúť na vzduchu 2min.

4 Ako dokončovaciu vrstvu aplikujte Lux Top s vysokým leskom a nechajte vyschnúť na vzduchu opäť 2min. Top nám väzby celého systému uzavrie a tým nám výrazne predĺži trvanlivosť.

5 Nakoniec aplikujeme olejček a jemnými pohybmi vmasírujeme do kožtičiek nielen v oblasti nechtového Matrixu, ale aj v oblasti nechtových valov.

 

ODSTRÁNENIE:

1 Na odstránenie budete potrebovať buničinové tampóny a remover.

2 Tampón namočený v Remover mierne pritlačte na necht a materiál zotrite, v prípade potreby postup opakujte do tej doby, než je necht úplne čistý.

3 Doba odstránenia je ihneď.

4 Ak nepostupujeme ďalej, teda aplikácií ďalšieho lakového systému (pred ktorým by bolo potrebné necht odmastiť čističom), pokračujeme v aplikácií olejčeka alebo výživného séra na kutikly a nechtové plochy s masážou.

 

TIPY

1 Dokonalou prípravou pred lakovaním je starostlivosť ruskou manikúrou, ktorá nám "zdvihne" na 30min kožičku a my sa s farbou dostaneme vizuálne "pod" ňu.

2 Základom úspechu je tiež umenie naozaj správneho lakovania. Necht lakujeme štetčekom v tenkej vrstve v troch ťahoch sa záverečným fixovaním voľného okraja nechtu, oblasť pri kožtičke môžeme presne dotiahnuť mikro štetcom Detailer.

3 Pred aplikáciou lakového systému je potrebné ošetriť štiepajúce, lámavé, zažltnuté, alebo zničené nechty ošetriť a vyživiť. K tomuto účelu sme vytvorili salónny rituál - starostlivosť o ruky a nechty v 100% prírodnej aromaterapeutickej kvalite s hlboko vyživujúcimi sérami s anti-aging účinkami ENII NATURAL. Toto vyživovanie môže trvať aj niekoľko týždňov, ale výsledok zdravých nechtov neskôr pred aplikáciou netoxických špičkových radov naozaj stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

1 Tento produkt nie je vhodný pre deti. Udržujte mimo dosahu detí.

2 Vyhnite sa kontaktu s pokožkou. Produkt by nemal byť aplikovaný mimo necht, na okolitú kožtičku. Ak sa tak stane, umyte vodou a mydlom. Ak by došlo k podráždeniu pokožky, navštívte lekára.

3 Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa tak stane, vymyte niekoľkominútovým prúdom vody, a keď je oko podráždené, navštívte lekára.

4 Nepoužívajte tento produkt, ak máte alergiu alebo ste už v minulosti zaznamenali alergickú alebo inú neštandardnú reakciu pri aplikácii.

5 Profesionáli, použite pri aplikácii vždy dezinfekciu a gumové rukavice.

6 Odporúčané skladovanie: udržujte pevne uzavreté, v izbovej teplote a bez priameho slnečného svetla.

 

Air-gel-MAP

 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÁ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

20 FREE

 

111

 

112

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky