💅Nové odtienky Rocklac 5 ml teraz v predaji a zľava 15% na gumovej báze!

ARGAN OIL INFUSION 7 in 1

ARGAN OIL INFUSION 7 1 je jedinečný multifunkčný priehľadný lak na nechty s extrémnym množstvom vitamínu E, čistým arganovým olejom, kalciom, zložkou NO Lines a silným UV filtrom. Výrobok slúži ako podkladový alebo finálna ochranný lak, či samostatná vyživujúce kôra. Vďaka svojim spevňujúcim vlastnostiam je schopný predĺžiť trvanlivosť manikúry až na 10 dní.

MF argan 7v1

Sedem úžasných vlastností

Spevňuje - vďaka množstvu vitamínov poskytuje prirodzené spevnenie prírodného nechtu nielen zdravého, ale aj narušeného a zoslabeného

Vypĺňa ryhy - NO Lines - zabraňuje vzniku nerovností, vypĺňa a vyrovnáva silnejšie i slabšie nechtové ryhy

Hydratuje - nechtovej platničke aj nechtovému lôžku poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a zabraňuje jej vysušovaniu a slabnutia

Hĺbkovo vyživuje - Arganový olej, Vitamín E a Calcium poskytujú silnú výživu a ošetrujúce olejovú kúpeľ

Farebnosť - harmonizuje prirodzenú farebnosť nechtu

Báza - INFUSION nám poskytne báze hustejšej gellakové konzistencia sa schnutím na vzduchu a leskom, kedy môžeme nosiť i len v jednej alebo dvoch vrstvách, či budeme pokračovať s nanesením lakové farby

Top - regeneračné a ošetrujúce lak s gélovým efektom môžeme použiť aj ako top -finální vrstvu, ktorá nám lakovou vrstvu uzavrie, poskytne nám väčšiu tvrdosť, odolnosť proti poškriabaniu, vyrovnanie nechtové plochy, predĺženú trvanlivosť a vysoký lesk.

navyše je

Vegan - produkt neobsahuje žiadne zvieracie zložky ani nebol na zvieratách testovaný

Nontoxic - produkt neobsahuje telu škodlivé a toxické látky

ruka argan iol 7v1 

 

použitie:

Aplikácia samostatne - naneste na (najlepšie na manikúrou ošetrený a očistený) necht a nechajte zaschnúť. Necht sa spevní, vyplní sa ryhy a je hĺbkovo vyživovaný. Plní funkciu bezfarebného laku.

Aplikácia ako báza - naneste (najlepšie na manikúrou ošetrený a odmastený) necht v jednej alebo dvoch vrstvách a nechajte vyschnúť na vzduchu, doba schnutia je 60sec, potom môžete aplikovať lakovou farbu. Necht je spevnený, vyplnený, vyživovaný a predlžuje životnosť laku.

Aplikácia ako top - naneste na nalakovaný, dôkladne zaschnutý necht, v jednej alebo dvoch vrstvách a nechajte zaschnúť. Má ochrannú funkciu farby. Predlžuje životnosť nalakovaného nechtu.

 

výsledok

nechty sú hlboko vyživené, regenerované olejovým kúpeľom, spevnené, ryhy sú vyrovnané, nechty sa nelámu, harmonizuje sa ich prirodzená farba, sú chránené a zrýchľuje sa ich rast, vizuálny efekt je veľmi podobný gellakové profesionálnu starostlivosť.

 

Arganový olej - Arganový olej je rastlinný olej z plodov argánie tŕnisté. V kozmetickom priemysle je arganový olej využívaný pre vysoké percento účinných látok (tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny vitamín A, E a F) V súčasnosti je arganový olej jedným z najdrahších a najcennejších olejov používaných v kozmetickom priemysle. Je známy svojimi anti-aging účinky, obnovuje vitalitu unavenej pokožky, hydratuje, zvláčňuje, vyhladzuje, podporuje regeneráciu, ničí voľné radikály a chránia tak kožu pred poškodením.

Vitamín E - Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a v organizme slúži ako dôležitý antioxidant, chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Kalcium - Vápnik je najhojnejšie sa vyskytujúcim minerálom v ľudskom tele. Hrá úplne nezastupiteľnú úlohu pre zachovanie zdravia našich kostí. V ľudskej potrave predstavuje vápnik veľmi podstatnú zložku. Okrem iného napomáha tiež správnej funkcii srdca, svalov a nervovej sústavy a prispieva k zrážaniu krvi. 99% všetkého vápnika prítomného v ľudskom tele je obsiahnutých v kostiach a zuboch, zvyšné 1%, sa nachádza v krvi a mäkkých tkanivách.

UV filtre - UV filtre sú zlúčeniny, zmesi alebo materiály, ktoré blokujú alebo absorbujú ultrafialové (UV) svetlo. Ultrafialové (skratka UV, z anglického ultraviolet) žiarenie je elektromagnetické žiarenie s vlnovou dĺžkou kratšou než má viditeľné svetlo, a dlhšie ako má röntgenové žiarenie. Pre človeka je neviditeľné. Jeho prirodzeným zdrojom je Slnko.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky