❤️ 20% Akcia na všetky obľúbené Polygély v kelímkoch+ Darček ku každému nákupu nad 40 Eur!

Brúska JD8M na nechty, 35W biela

Kód: 10-35
35 hodnotení
€91,40 €76,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Profesionálna brúska určená na použitie v manikúrnych a pedikúrnych salónoch.

Má však široké využitie, používa sa na vytvarovanie, leštenie a celkové brúsenie kovov, dreva, skla, kožených výrobkov, keramiky, plastu a ďalších materiálov.

Detailné informácie

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Eur

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Podrobný popis

Technické údaje:

Napätie: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz

Otáčky: regulovateľné do 30 000 otáčok za minútu

Regulovateľný smer otáčania: pravý a ľavý

 

Sada obsahuje:

Hlavný ovládací panel, sada brúsnych nadstavcov, držiak ručnej brúsky (podstavec)

 

Inštalácia:

Profesionálna kozmetická brúska JD8M sa skladá z dvoch hlavných častí. Sú to: ovládací panel, ručná brúska .

Do ovládacieho panelu zasuňte kábel ručnej brúsky . Otvorte si špičku ručnej brúsky otočením prstenca do polohy „R“ (nadstavec sa mierne vysunie), zasuňte vybraný brúsny nadstavec. Uzamknite špičku ručnej brúsky posunutím prstenca do polohy „S“ (nadstavec sa mierne zasunie). Následne môžete pripojiť prístroj k elektrickej sieti. Otáčky si môžete regulovať na hlavnom paneli  od hodnoty LOW až po hodnotu HIGH.

 

Použitie:

Smer otáčania brúsky je možné nastaviť dopredu, alebo dozadu pre použitie pravákov i ľavákov, s nastaviteľnou rýchlosťou od 500 do 30 000 otáčok za minútu. Brúska má celkom tichú a plynulú prevádzku s flexibilným nastavením, ktoré je vhodné pre konečnú úpravu nechtov.

Brúska má široké využitie, používa sa na vytvarovanie, leštenie nechtov a celkové brúsenie kovu, dreva, skla, kožených výrobkov, keramiky, plastu a ďalších materiálov.

 

Prístroj je možné ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu. Smer otáčok určujeme prepínačom v ľavej hornej časti prístroja. Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. Pozor: tento prepínač môžete prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky, hrozí zničenie alebo poškodenie prístroja.

 

Údržba:

Ručnú brúsku čistite pravidelne od mechanických nečistôt (prach). Raz za mesiac kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3 až 5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky vždy suché. V prípade poškodenia prístroja ho odovzdajte svojmu predajcovi, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.