💅Letná 20% zľava na všetko nezľavnené! Zadajte kód: SUMMER20 Akcia platí do 20.6.!

BASE GEL CERAMIC

K rade farebných gel lakov CERAMIC CONCEPT ponúkame aj profesionálnu gel lakovú bázu HARD BASE CERAMIC a GUMMY BASE CERAMIC. Bázy vynikajú svojou vysokou priľnavosťou, vysokou durabilitou a sú ako ostatné produkty z rady CERAMIC CONCET v 22FREE netoxicite a sú úplne rozpustiteľné v tekutine na odstránenie gel laku.

 

Ponúkame dve gel lakové bázy

  • HARD BASE – bezfarebný podkladový gel s hustou gélovou konzistenciou. Postačí jedna vrstva, ktorú v UV/LED lampe po dobu 60 sekúnd vytvrdíte do veľmi silnej tvrdosti/pevnosti. HARD BASE je bez HEMA a ideálne pre domáce a profesionálne použitie.
  • GUMMY BASE – na rozdiel od Hard Base je úplne flexibilná a vhodná aj na veľmi poškodené nechty. GUMMY BASE zatiaľ obsahuje HEMA a odporúčame ju skôr pre profesionálne použitie. Tento výrobok ponúkame v desiatich odtieňoch a pri aplikácii postačí jedna tenká vrstva.
2 položiek celkom

Cena

910
1910
Gel laková báza Gel Lac Ceramic Gummy Base
Tip SOAK OFF
€7,92 bez DPH
€9,50

Profesionálna gél laková báza, so silnou priľnavosťou a vysokou durabilitou v 22FREE netoxicite.

Kód: GBC-01
Gel laková báza Gel Lac Ceramic Hard Base
NO HEMA SOAK OFF Hypoalergénne
€7,92 bez DPH
€9,50

Profesionálna gel laková báza, so silnou priľnavosťou a vysokou durabilitou v 22FREE netoxicite a NO HEMA.

Kód: HBC-01

Tisíce produktov
skladom

Doprava zadarmo
od 60 Euro - Slovenská pošta

Akciová
ponuka

Expresne rýchle
odoslanie

Poradíme Vám
s výberom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. (function (w,d,s,o,f,js,fjs) { w['ecm-widget']=o;w[o] = w[o] || function () { (w[o].q = w[o].q || []).push(arguments) }; js = d.createElement(s), fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; js.id = '3-b6fcc542fb021c84fdaff536dd0a74a1'; js.dataset.a = 'eniinailssk'; js.src = f; js.async = 1; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(window, document, 'script', 'ecmwidget', 'https://d70shl7vidtft.cloudfront.net/widget.js')); POP-UP SK ObsahNastavení POLE E-mail TYP POLE E-mail NADPIS PLACEHOLDER Zadajte Váš e-mail ODSAZENÍ SHORA A ZDOLA POVINNÉ POLE První krok Po odeslání (přihlášení nového kontaktu) Po odeslání (aktualizace existujícího kontaktu) Odoberajte novinky a získajte zľavu 6 € na prvý nákup Zadajte Váš e-mail Skryté pole Zľavu môžete využiť pri nákupe nad 20 €. Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky