Revolučná novinka v zdobení.

Týmto článkom Vám opäť prináša firma Enii-nails ďalšiu z rady svojich noviniek. Teraz Vám prestavujeme novú radu uv gélov - MAGNETICKÉ GÉLY. Predávame ich v mnohých atraktívnych farbách a vynikajú svojím úžasným a originálnym vzhľadom vďaka aplikácii a použitiu magnetických doštičiek so vzorom diagonály, či hviezdy.
Vaše klientky určite osloví kovový odlesk týchto neodolateľných gélov a presná aplikácia vzorov. Pozývame Vás týmto do ďalšieho dielu fotopostupov firmy Enii-nails, ktorý pre Vás pripravila nechtová designérka Dita Fico.

 1. Vydezinfikujeme svoje ruky i ruky klientky, odstránime starý materiál, zatlačíme nechtovú kutikulu - v prípade potreby aplikujeme odstraňovač kožičky.

 2. Nechty skrátime do požadovaného tvaru, zmatníme celý povrch nechtu a oprášime prebytočný prach. Na takto upravený necht použijeme Super stick. Pre predĺženie nechtov použijeme nechtové šablóny, či príslušné tipy.

 3. Na modeláciu nechtov použijeme podkladovú bázu, ktorú vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút, na takto pripravený necht tvoríme stavbu nechtu gélom Premium a všetky vrstvy tvrdíme v UV lampe jednotlivo po dobu dvoch minút. Zotrieme výpotok a necht zpilujeme do konečného tvaru, očistíme prach.

 4. Na takto pripravený necht nanesieme v tenkej vrstve Magnetický gél a vytvrdíme ho v UV lampe po dobu dvoch minút. Gél pred aplikáciou vždy dôkladne premiešame. Po vytvrdnutí nanesieme druhú vrstvu Magnetického gélu a nad každým nechtom pridržíme pomocou držiaka doštičku s motívom diagonály, či hviezdice a potom necht opäť vytvrdíme v UV lampe po dobu dvoch minút.

 5. Na vytvrdený Magnetický gél nanesieme v tenkej vrstve gél Vždy lesklý a tvrdíme v UV lampe pod dobu 2x tri minúty,  zotrieme výpotok.

 6. Ako konečnú fázu použijeme na kutikulu klientky výživný olejček, ktorý jemne vmasírujeme.