BONUSOVÝ PROGRAM 2018 

Vážené zákazníčky,

Radi by sme vám predstavili nový Bonusový Program ENII-NAILS 2018, vďaka ktorému máte možnosť získavať hodnotné darčeky, alebo vouchery vo výške 20 EUR a 40 EUR.

Poďakovanie patrí predovšetkým vám, ktoré pravidelne nakupujete produkty značky ENII-NAILS v našej kamennej predajni (netýka sa e-shop nákupov, pre ktoré platí iný provízny systém). Darčeky sme vybrali z najpredávanejších produktov značky ENII-NAILS tak, aby vás zaujali.

Prvý darček môžete získať už za 2 bodíky, čo predstavuje nákup v hodnote 40 EUR, to znamená, že aj tie z vás, ktoré nakupujete menej (v menších množstvách), máte možnosť tento program využiť. 
Pre tie z vás, ktoré u nás pravidelne nakupujete vo väčších množstvách, určite zaujmú vouchery v hodnote 20 EUR a 40 EUR, za ktoré si môžete vybrať akékoľvek výrobky z našej ponuky v plných predajných cenách.

Princíp je jednoduchý:

nákup v hodnote 20 EUR = 1 bodík
nákup v hodnote 40 EUR = 2 bodíky, atď.

Bonusový Program ENII-NAILS platí vždy jeden kalendárny rok, teda od 1.1.2018 do 31.12.2018. Bodíky je nutné vymeniť za darčeky, či vouchery vždy najneskôr do 15.1. nasledujúceho roku. Neskoršie uplatňovanie bodov po tomto termíne, bohužiaľ, nie je možné a prosíme vás, aby ste si termín ukončenia platnosti karty daného kalendárneho roku vždy starostlivo strážili a nenechali si bodíky prepadnúť. Prosíme vás tiež, aby ste od nás nevyžadovali vydanie darčekov po tomto dátume, teda 15. 1. a rešpektovali dané podmienky. Bonusová karta nie je vedená na konkrétne meno, je teda prenosná a môže ju uplatniť ktokoľvek, teda ten, kto ju osobne prinesie na našu predajňu v Gbeloch.
Prosíme vás preto, aby ste si svoju kartu starostlivo uschovali.  V prípade jej straty vám nemôžeme nazbierané body nijako nahradiť. Bonusová kartička bola pre vás navrhnutá tak, aby sa zmestila do akejkoľvek dámskej peňaženky a pritom vám nijako neprekážala. Preto ju, prosím, v prípade osobných nákupov v našej predajni, noste u seba, aby sme vám vaše body mohli ihneď nalepiť. Len tak predídeme spoločne stratám ako kartičky, tak samotných bodov. Vydanie darčekov je možné len osobne v predajni výmenou za kartu s nalepenými bodmi. Firma ENII-NAILS si vyhradzuje právo zmeny darčekov v prípade, že by z nejakých dôvodov neboli momentálne na sklade. Náhradný darček by mal rovnakú finančnú hodnotu, ako ten pôvodný.

Ďakujeme za pochopenie.

Kartu na lepenie bodov si môžete osobne vyzdvihnúť v našej predajni v Gbeloch.
Body majú každý rok iný vzhľad (k odlíšeniu jednotlivých kalendárnych rokov) a nie je možné ich kombinovať v rámci jednej bonusovej karty . Z tohto programu sú vylúčení zamestnanci spoločnosti ENII, s.r.o., Gbely.

Prajeme vám príjemné vyberanie darčekov a mnoho radostí s našimi profesionálnymi nechtovými produktmi značky ENII-NAILS..... :-)

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nás, prosím, neváhajte kontaktovať na čísle +421 918 172 027, alebo mailom: eniisk@eniinails.com.