Zoznam článkov

JARNÁ INŠPIRÁCIA S BLOOMING GÉLOM

Pracovný postup: 1. Necht natrieme bielym gél lakom č. 026 - dáme vytvrdiť do lampy.

Čítaj ďalej

SMOKE NAILS

Pracovný postup: 1. Na necht aplikujeme čierny color gél č. 249 - vytvrdíme v lampe.

Čítaj ďalej

BONUSOVÝ PROGRAM

Vážené zákazníčky, Radi by sme vám predstavili nový Bonusový Program ENII-NAILS 2018, vďaka ktorému máte možnosť získavať hodnotné darčeky, alebo vouchery vo výške 20 EUR a 40 EUR.

Čítaj ďalej

PLESOVÁ SEZÓNA 2018

Pracovný postup: 1. Najprv si nechty nalakujeme čiernym Gél lakom č. 27, dáme vytvrdiť do UV/LED lampy na 30s.

Čítaj ďalej

PADAJÚCE LÍSTIE

1. Na tip natrieme šedý gél lak č. 82 - COALA 2. Potom aplikujeme VELVET TOUCH a necháme v lampe vytvrdiť po dobu 30 sekúnd, jemný výpotok zotrieme suchou buničinou

Čítaj ďalej

MALÁ JESENNÁ INŠPIRÁCIA

S prichádzajúcou jeseňou odkladáme neónové farby a uberáme sa k tmavším odtieňom. Máme pre vás pripravený krátky postup.

Čítaj ďalej

PLAMENIAKY VLÁDNU LETOM

Určite ste postrehli HIT tohoto leta – nafukovacích plameniakov. Spomeňte si s nami na leto.

Čítaj ďalej

LETNÁ AURORA MÁNIA

Použitý materiál: Gél lak č. 85 a č. 87 Hustý modelovací gél - napr. ORIGINAL

Čítaj ďalej

NETRADIČNÉ SVADOBNÉ NECHTY

Milé dámy, radi by sme sa s Vami podelili o jemné nechty, ktoré môžete využiť aj ako inšpiráciu na svadobné nechty. Nevesta mala prianie, aby nechty neboli veľmi výrazné, preto nechtová designerka zvolila tvar "balerina" s nenápadným zdobením.

Čítaj ďalej

PEČIATKY A PEČIATKOVACIE SADY

Pečiatky patria k jednej z najobľúbenejších foriem zdobenia nechtov. Táto metóda je populárna hlavne pre svoju jednoduchosť, rýchlosť a dokonalý výsledok. S pečiatkovacou sadou na nechty môžete dosiahnuť dokonalý design Vašich nechtov, a to priamo v pohodlí Vášho domova.

Čítaj ďalej

UV AKRYGÉL

V nechtovej kozmetike medzi najznámejšími produktmi na nechtovú modeláciu patria UV gély a akryl. V dnešnej dobe je na výber aj kombinácia týchto dvoch výrobkov.

Čítaj ďalej

ROZDIEL MEDZI JEDNOFÁZOVÝMI UV GÉLMI A TROJFÁZOVÝMI UV GÉLMI

Jednofázové UV gély sú gély, ktoré v sebe obsahujú gél podkladový, modelovací a vrchný. Je to tzv. tri v jednom - trojfázový systém. Jednofázové UV gély sú výborné v tom, že je s nimi ľahká a rýchla práca.

Čítaj ďalej

PILNÍKY

Pilník je jeden zo základných potrieb nie len každej manikérky, ale tiež každej ženy, ktorá sa stará o svoje nechty. Nie je jednoduché vyznať sa v širokej škále tvarov, materiálov a hrubostí pilníkov, ktoré sú momentálne na trhu.

Čítaj ďalej

OKUSOVANIE NECHTOV - VIEME AKO NA TO

Okusovanie nechtov je jedným z najčastejších zlozvykov ľudí každého veku. Objavuje sa už v detstve a niekoho sprevádza po celý svoj život. Okusovaním nechtov trpí dokonca každé druhé dieťa vo veku medzi 10 a 18 rokov.

Čítaj ďalej

TOP COAT - LESK AJ MATT NA ZÁVER

Top Coat je vrchný ochranný lak, ktorý dokáže Vaše prírodné nechty spevniť, dodať im nádherný lesk a príp. i náležito vyživiť. Tieto laky slúžia ako ochranný kabát ako nalakovaného, tak i prírodného nechtu.

Čítaj ďalej

Z KAŽDEJ OBJEDNÁVKY PENIAZE NASPÄŤ

Z každej Vašej objednávky vám vrátime 5% naspäť. Tieto peniaze si môžete uplatniť na ďalšie nákupy na www.enii-nails.sk.

Čítaj ďalej

FIRMA Z MORAVY - samozrejme, len ENII-NAILS

Nechtová dizajnérka Dita Fico vytvorila pomocou gélu Ultra Strong Fiber nechty v tvare mandle na šablóny, dozdobila ich slováckými ornamentami, pre ktoré sú typické farby ako červená, biela, žltá a modrá. Tento gél je vhodný ako pre predĺženie nechtu, tak pre spevnenie. Vďaka svojej konzistencii nezateká a výborne sa s ním pracuje.

Čítaj ďalej

HIT LETA I PODZIMNEJ SEZÓNY - CHROMOVÉ NECHTY

Týmto článkom by sme vám chceli predstaviť veľmi žiadanú novinku značky ENII - NAILS – zalešťovacie pigmenty s kovovým efektom. Jeho použitie je veľmi jednoduché a má viacej farebných variant, pretože ho môžete aplikovať na akúkoľvek farbu bezvýpotkového gélu, či Rocklac a vždy vám vytvorí iný farebný efekt.

Čítaj ďalej

SADY ENII WEEK POLISH TWINS

Nielen pre horúce letné dni, ale taktiež pre blížiace sa podzimné obdobie Vám firma Enii-nails pripravila cenovo výhodné sady 2 ks lakov na nechty ENII WEEK POLISH TWINS.

Čítaj ďalej

FINISH PLNÝ LESKU

V tomto článku by sme Vám radi predstavili vrchné gély vo forme laku so štetcom. Porovnáme si dva naše top produkty z kategórie ukončovacích gélov s vysokým leskom.

Čítaj ďalej

LED GÉLY

V podvedomí všetkých nechtových designérok sú rozšírené najviac UV gély. Avšak doba ide dopredu a je tu novinka v podobe LED gélov.

Čítaj ďalej

ROZDIEL MEDZI UV A LED LAMPOU

Skôr ste mali možnosť zakúpiť si na nechtovú modeláciu len UV lampu. V posledných rokoch však máte na výber medzi UV či LED lampou. V našom článku sa dozviete, aký je rozdiel medzi týmito lampami.

Čítaj ďalej

KÚZLO PAFARÍNOVÝCH ZÁBALOV

Parafín je špeciálny vosk, ktorý obsahuje vitamín E, kolagén a bieliaci extrakt. Zohriaty parafín sa aplikuje na kožu pri teplote 50°C. Parafín má schopnosť dlho zadržiavať teplo. Využíva sa k liečebným a kozmetickým účelom.

Čítaj ďalej

PREDSTAVUJEME NOVÚ GENERÁCIU LAKOV NA NECHTY ENII WEEK POLISH 2/2

APLIKÁCIA laku ENII WEEK POLISH je podobná klasickému lakovaniu. Je to veľmi jednoduché a rýchle. Potrebujete len dve fľaštičky - farba ENII WEEK POLISH a TOP COAT.

Čítaj ďalej

MATNÉ NECHTY SA VRACAJÚ!

Nechávate si u svojej nechtárky robiť stále nechty s leskom? Skúste zmenu v podobe matného vrchného gélu. Vaše nechty získajú moderný matný vzhľad, ktorý upúta pozornosť.

Čítaj ďalej

PILNÍKY A ICH ČLENENIE

Pilník slúži k pilovaniu materiálu z umelých či prírodných nechtov, k vypilovaniu tvaru nechtu, začišťovaniu a celkovej úprave. Pilník je nástroj starý skoro 2000 rokov.

Čítaj ďalej

NECHAJTE SVOJE NECHTY ZAŽIARIŤ

Už Vás nebavia klasické farebné gély a chcete vyskúšať niečo nové? Máme gél priamo pre Vás -UV / LED gél FLUORESCENT, ktorý vo tme svieti!

Čítaj ďalej

ROZDIEL MEDZI ROCKLAKOM A GÉL LAKOM

Obidva produkty sú určené na prírodné nechty. Môžeme ich ale použiť i pri práci u gélových nechtov. Tam sa ich výdrž na nechtoch samozrejme predlžuje.

Čítaj ďalej

OSLAVA DESAŤROČNÉHO VÝROČIA SPOLOČNOSTI ENII-NAILS VO VALTICIACH

Ďakujeme za krásny článok od českej blogerky slečny Veronika-Angelina-Coufalova.

Čítaj ďalej

PREDSTAVUJEME NOVÚ GENERÁCIU LAKOV NA NECHTY ENII WEEK POLISH 1/2

Objavte jednoduchosť a jedinečné vlastnosti novinky, ktorá sa nazýva ENII WEEK POLISH alebo tiež WEEK lak! Aplikácia tejto novinky je naozaj jednoduchá, taktiež aj jej odstránenie. Trvácnosť týchto lakov je min. jeden týždeň ("week" = týždeň).

Čítaj ďalej

LAKOVANIE NECHTOV ODOLNÉ AKO SKALA

Ako prví na Slovensku i v Českej republike Vám firma Enii-nails predstavuje novinku vo svete nechtovej kozmetiky ROCKLAC. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním aj vytvrdením a s trvanlivosťou 10-14 dní podľa typu nechtov.

Čítaj ďalej

S NECHTAMI SA DÁ ROBIŤ VŠETKO - PREČO NIE GOLF!

Ako ďalší z obľúbenej série fotopostupov si pre Vás značka ENII-NAILS pripravila nechty na tému GOLF, ide o klasické nechty Square, ktoré sú vhodné svojim tvarom najmä pre klientky mladšieho veku a zároveň sú aj najpoužívanejším tvarom v oblasti nechtovej kozmetiky.

Čítaj ďalej

VÍTANIE JARI A KRÁSNA VEĽKÁ NOC

Spoločnosť ENII-trade, s.r.o.. zaoberajúca sa predajom profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS pre Vás opäť pripravila jeden z radu fotopostupov. Tentoraz sa nechtová designérka Dita Fico zamerala na veľkonočný dizajn, ktorý pôsobí hravo a veselo rovnako ako prichádzajúca jar a s ňou spojená Veľká noc.

Čítaj ďalej

JAR V ZNAMENÍ ZELENEJ

Ak sa nemôžete dočkať, rovnako ako my, ako začnú kvitnúť kvety a stromy, môžete s nami jar troška oklamať, nechať sa inšpirovať a vytvoriť si na nechtoch túto jedinečnú atmosféru jari, ktorá v nás vyvoláva pocit šťastia, dodáva nám energiu a nabíja nás pozitívnou náladou.

Čítaj ďalej

DEPILAČNÝ PROGRAM

Jedná sa komplexný depilačný program, v ktorom Vám ponúkame pestrú škálu kvalitných depilačných produktov. Jedná sa o rôzne druhy depilačných voskov (prírodný, ružový, aloe vera, zinkový, levanduľový a ďalšie...) ďalej tiež depilačné papiere, ohrievače depilačných voskov, rôzne oleje a krémy po a pred depiláciou, ale tiež kompletné depilačné sady.

Čítaj ďalej

UNIKÁTNY SYSTÉM - STAROSTLIVOSŤ O RUKY A NOHY

Spoločnosť BALPHARM, založená v roku 2005, ako prvá v Brazílii zaviedla unikátny systém starostlivosti o ruky a nohy PHC (Professional Care Hand). Jej filozofia je založená na princípe vytvárania produktov, ktoré sú v súlade s najnovšími vedeckými štandardmi.

Čítaj ďalej

ŠPECIÁLNE PONOŽKY NAMIESTO PEDIKÚRY

Ide o produkt na jedno použitie, balený v sterilných podmienkach, ktorý poskytuje stopercentnú istotu z hľadiska bezpečnosti a hygieny práce. Bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetko potrebné k vykonávaniu manikúry a pedikúry.

Čítaj ďalej

NOVINKY V UV GÉLOVOM SYSTÉME ENII - NAILS!

ENII NAILS nezaháľa a predstavujeme Vám týmto ďalšie dve novinky v UV géloch. Je to jednofázový gél Eniigmatic a modelovací - čiže stavebný gél Magical.

Čítaj ďalej

NEŽNOSŤ V ZNAMENÍ SVÄTÉHO VALENTÍNA

Sviatok Svätého Valentína sa opäť blíži. Je to príležitosť pre každú romantickú dušu, vyznať svojej blízkej osobe, že na ňu myslíme a že nám na nej záleží.

Čítaj ďalej

MAGNETICKÉ GÉLY

Týmto článkom Vám opäť prináša firma Enii-nails ďalšiu z rady svojich noviniek. Teraz Vám prestavujeme novú radu uv gélov - MAGNETICKÉ GÉLY. Predávame ich v mnohých atraktívnych farbách a vynikajú svojím úžasným a originálnym vzhľadom vďaka aplikácii a použitiu magnetických doštičiek so vzorom diagonály, či hviezdy.

Čítaj ďalej

ZLATÝ POHÁR ZA ROCKLAC

Možno neviete čo je ROCKLAC, preto si tento výrobok podrobnejšie predstavíme. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob lakovania nechtov s veľmi rýchlym nanášaním a vytvrdnutím. Trvanlivosť takto nalakovaných nechtov je 10-14 dní.

Čítaj ďalej

NECHTOVÉ ŠTÚDIO PRAHA

Predajňa sa delí na dve časti - predajnú a školiacu. V predajnej časti nájdete všetok sortimentprofesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS - gélový systém, farebné uv gély, akrylový systém, farebný akryl, uv akryl, uv lampy, brúsky, odsávačky, štetce, zdobiaci materiál, starostlivosť o ruky a parafín, AIR BRUSH SYSTÉM vrátane poradenstva.

Čítaj ďalej

SPOMIENKA NA SLNEČNÉ LETO

Leto je síce za nami, ale prečo si pochmúrnu zimu trošku neprifarbiť a nepripomenúť si krásne leto aspoň prostredníctvom farbičiek? Firma Enii - nails Vám k tomu dopomôže pomocou jedného z ďalších fotopostupov.

Čítaj ďalej

SVADOBNÉ NECHTY

Milé dámy, pripravili sme si pre Vás článok na tému svadobné nechty. V dnešnej dobe sa preferuje extravagancia, ale my sme aj napriek tomu zvolili klasickú francúzsku manikúru.

Čítaj ďalej

NECHTOVÉ TIPY

Modeláž pomocou nechtových tipov, alebo šablón? Nechtové dizajnérky, ktoré dávajú prednosť tipom určite potešilo, že v posledných rokoch boli vyvinuté nové druhy uľahčujúce prácu.

Čítaj ďalej

PRE SPEVNENIE PRÍRODNÝCH NECHTOV

Soak Off Gély nahrádzajú lak na nechty, ale na rozdiel od neho sú flexibilné a neodlupujú sa. Môžu sa používať aj pri predlžovaní nechtov, najvhodnejšie sú Soak Off gély č. 801, č. 802 a č.803, ale neodporúčajú sa požívať na príliš dlhé nechty.

Čítaj ďalej

NECHTY KU KOŇOM? PREČO NIE. NÁŠ MATERIÁL ZVLÁDNE VŠETKO!

Ako ďalší fotopostup si pre Vás naša firma ENII-NAILS pripravila predstavenie rady LED gélov, ktoré vynikajú nie len svojou pevnosťou, zároveň pružnosťou i dlhodobou trvanlivosťou pri modelácii, ale predovšetkým rýchlosťou použitia. Tieto gély sú špecifické tým, že sa polymerizujú veľmi krátku dobu v LED lampách a to len 30 sekúnd.

Čítaj ďalej

PRIVÍTANIE JARI

Dlhá zima je už isto iste za nami a tak sa vynasnažíme vo Vás spoločne s firmou Enii-nails navodiť príjemný pocit jari s jarným nail artom spojeným s 3D vo forme poletujúcich motýlikov. Dúfame, že sa nám to podarí a dýchne na vás prostredníctvom nášho postupu aj kúsok nadchádzajúceho leta.

Čítaj ďalej

ENÍK - UV GÉL PINK JEDNOFÁZOVÝ- OCENENÝ AKO VÝROBOK NAJVYŠŠEJ KVALITY

Vážené zákazníčky, veľmi radi sa s Vami podelíme o radosť z ocenenia, ktoré sme dostali na kozmetickej výstave v Prahe od odbornej poroty za Eník - UV gél pink jednofázový - ako výrobok najvyššej kvality.

Čítaj ďalej

ZLATÝ A STRIEBORNÝ VARIANT PLESOVÝCH NECHTOV

Milé dámy, plesová sezóna pomaly začína a preto sme si pre Vás pripravili malú inšpiráciu v podobe zlato-strieborného variantu nechtíkov, ktorý zvládne každá nechtová designérka.

Čítaj ďalej

NENÁPADNÁ EXTRAVAGANCIA POMOCOU ORIGINÁLNYCH NECHTOVÝCH TIPOV

Nenápadná extravagancia pomocou originálnych nechtových tipov. Značka Enii-nails okrem iného ponúka na náš i zahraničný trh širokú škálu nechtových tipov, medzi svoje novinky zaradila aj tzv 3D nechtové tipy - Funny 3D clear, pomocou ktorých dokáže aj úplný začiatočník vykúzliť nezvyčajné a pritom veľmi jednoduché a očarujúce nechty bez zvláštnych znalostí .

Čítaj ďalej

ELEGANCIA V EXTRAVAGANTNOM TVARE

Medzi ďalšie naše fotopostupy spoločnosti ENII, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom profesionálnej nechtovej kozmetiky značky ENII-NAILS patria dnes už veľmi známe tvary nechtov a to Edge. Tento tvar nechtov čoraz viac stúpa v obľubu vďaka svojej extravagancii a zároveň je aj veľmi praktický pri nosení nielen u nechtových designérok, ale aj u bežných zákazníčok, ktoré rady experimentujú.

Čítaj ďalej

AKVARELOVÁ EXTRAVAGANCIA V NEŽNOM POJATÍ

Firma Enii nails zaoberajúca sa predajom a distribúciou nechtovej kozmetiky vypracovala ďalší v rade fotopostupov. Dúfame, že vo vás okrem iného bude evokovať aj začínajúca jar a s ňou spojené kvitnúce stromy a rastliny.

Čítaj ďalej

ENÍK - UV GÉL PINK JEDNOFÁZOVÝ

TOP medzi jednofázovými uv gélmi! Náš najpredávanejší jednofázový UV gél určite pre mnohých z vás nie je treba predstavovať, napriek tomu by sme ho chceli prostredníctvom tohoto článku popísať zákazníčkam, ktoré ho nepoznajú, alebo tím, ktoré ho ešte neskúsili.

Čítaj ďalej

NAIL ART

Ako jedna z mála firiem ponúka ENII-NAILS po dobu svojej existencie systém airbrush, sleduje jeho inovácie aj novinky v odtieňoch farieb. Samozrejmosťou je nielen ponuka šablón na airbrush, ale tiež ponuka smart šablón, sieťok, doplnkov k čisteniu a v neposlednom rade i odtieňov nových farieb.

Čítaj ďalej

PROFI NECHTY - KONIEC LETA V ZNAMENÍ FARIEB

Leto je pomaly ale isto za nami, ale firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom nechtovej kozmetiky nezaostáva pozadu a prichádza ku klientom s novinkami či už vo forme zdobenia alebo sortimentu. V tomto prípade sa jedná o akrylové farby Polycolor, sady štetcov na zdobenie One stroke, paletky na miešanie farieb a mnoho ďalších.

Čítaj ďalej

FRANCÚZSKA MANIKÚRA - KLASIKA V INÝCH TÓNOCH

Firma ENII-NAILS zaoberajúca sa predajom výrobkov a školeniami pre nechtové designérky predstavuje ako jedna z mála firiem UV gély určené ako vrchné gély na neustále klientkami žiadanú francúzsku manikúru.

Čítaj ďalej

PRE OSLNIVÝ LESK PRÍRODNÝCH NECHTOV

Firma ENII-NAILS uviedla na profesionálny trh nechtovej kozmetiky novinku v starostlivosti o prírodné nechty GÉL-LAK. Ide o prípravok vo veľmi širokej farebnej škále, vytvorený na báze laku na nechty.

Čítaj ďalej